فروشنده شوید!

ایران بهکار

افزایش فروش
فقط با چند کلیک

شما به عنوان تولید کننده هر یک از محصولات توانبخشی و صنایع پزشکی میتوانید محصولات تولیدی خود را در این وبسایت بفروش رسانید.

افزایش فروش با ایران بهکار
عصا زیربغل آلومینیومی ایپکا
ایران بهکار لامپ یو وی سی
ویلچر ساده
بالش طبی مموری پشت گردنی امسیگ مدل MF12-Plus

دسترسی به پنل فروشندگان

برای دسترسی به پنل فروشندگان از طریق لینک دسترسی فروشندگان گزینه فروشنده را انتخاب نمایید. به این ترتیب پس از تکمیل و تایید، فروشگاه شما راه اندازی شده است. درج محصول را شروع کنید و فروش را افزایش دهید.

مزایای فروش در ایران بهکار

یکی از روشهای توسعه فروش در بازار اشتراک گذاری انبار برای مخاطب میباشد. که باعث کاهش هزینه های مشتری جهت ارسال سفارش است. علاوه بر این کاهش زمان و انرژی برای سریعتر رسیدن به نیاز نیز از دیگر مزایا بشمار میرود.

ایران بهکار

افزایش اعتبار در فروش گروهی

همانطور که معمولا اعتبار فروشندگان مراکز خرید بدلیل قابلیت استعلام از فروشگاه‌های تک و جداگانه بیشتر است. در فروش بصورت گروهی نیز این موضوع صادق است و کاربر اعتماد بیشتری به فروشنده دارد.

فروشنده

افزایش محدوده فروش

مشتریان شما به شهر و استان محدود نمیشوند و در سراسر کشور توزیع صورت خواهد گرفت. افزایش فروش و دسترسی به تعداد بیشتر مشتری نشان از مقیاس پذیری کسب و کار آنلاین است.

ایران بهکار

مقرون به صرفه

ارسال سفارشات برای مشتری با کمترین هزینه صورت خواهد گرفت. کاهش هزینه پیک شهری و برون شهری. و همینطور کاهش زمان پیگیری و خرید مشتری از طریق وبسایت به صورت آنلاین.

ایران بهکار

کاهش هزینه تبلیغات

با توجه به سابقه حضور شرکت ایران بهکار در بازار صنایع پزشکی و تجهیزات توانبخشی و همچنین تبلیغات صورت گرفته در بازار منجر به کاهش هزینه های شما در تبلیغات خواهد شد.

تجربه همکاری با ایران بهکار

همکاران عزیز ایران بهکار، مایه ی مباهات و افتخار ماست که سالهاست در خدمت شما هستیم. ما در کنار شما روزهای بسیاری را در گذر زمان با تلاش و پشتکار پشت سر گذاشتیم. و اکنون وقت آن رسیده که قدم های جدیدی را در عرصه ی فروش و توزیع کالا برداریم. اگر شما هم جزو همکارانی هستید که تجربه ی همکاری با شرکت ایران بهکار را دارید هم اکنون میتوانید با عضویت در شبکه ی فروش کالای تجهیزات پزشکی ایران بهکار مارا همراهی کنید.

ورود به دسترسی رایگان پنل اختصاصی

تا انفجار فروش و تماس مشتریان فقط چند گام فاصله دارید. روی دکمه زیر کلیک کنید و به جمع فروشندگان تجهیزات توانبخشی بپیوندید.

در صفحه جدید گزینه فروشنده را انتخاب کنید.