سیاست حریم خصوصی کاربران شرکت ایران بهکار

شرکت تجهیزات پزشکی ایران بهکار حریم شخصی و خصوصی کاربران خود، برای خرید، ثبت نظر و یا استفاده از امکانات سایت www.iranbehkar.ir را محترم دانسته و وظیفه خود میداند تا از آن محافظت کند. فروش تجهیزات پزشکی و تولید لوازم توانبخشی تماما با مجوز و تاییدیه های لازم بوده و شرکت ایران بهکار خود را موظف میداند تا با ارائه محصولات درست و روش های ارسالی مطمئن راحت ترین مسیر پرداخت و ارسال را برای شما انتخاب کند. فروشگاه اینترنتی ایران بهکار اطلاعاتی را از کاربران خواهد خواست تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به آنها ارائه دهد. همچنین برای پردازش و ارسال محصولات خریداری شده مشتریان ، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است که ممکن است جهت هماهنگی ارسال و یا تایید آنها، نسبت به اعتبارسنجی آن اقدام کند.

قوانین جمهوری اسلامی ایران

به دلیل قانونی بودن تمام فعالیت های تجهیزات پزشکی ایران بهکار مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران، صنایع پزشکی ایران بهکار این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت درخواست مراجع قانونی کشور مبنی بر ارائه اطلاعات تولیدکنندگان، واردکنندگان و یا خریداران کالاهای وب سایت، به صورت رسمی و قانونی موارد درخواست شده را به مرجع درخواست کننده ارائه دهد. در این صورت مسئولیت حفظ اطلاعات فوق پس از آن با مرجع قانونی خواهد بود. تجهیزات پزشکی ایران بهکار همچنین خود را موظف می داند در غیر از مورد اشاره شده، در حفظ اطلاعات مشتریان نهایت تلاش خود را مبذول دارد. قطعا مورد توجه خواهد بود که عضویت کاربران در وب سایت تجهیزات پزشکی ایران بهکار ، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیک و قوانین مالی و مالیاتی و قوانین سایت تجهیزات پزشکی ایران بهکار است. کاربران با عضویت خود این اجازه را به تجهیزات پزشکی ایران بهکار می دهند که برای ارسال اخبار و اطلاعات محصولات و همچنین اطلاعات خرید و ارسال مشتری از آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتری جهت تماس، ارسال ایمیل و پیامک و همچنین سایر برنامه های اطلاع رسانی استفاده شود. قطعا در هر لحظه کاربر سایت می تواند با مراجعه به بخش تنظیمات خصوصی و یا با کلیک بر روی قسمت مشخص شده در ایمیل، ارسال اطلاعات را محدود نماید.

فاکتور رسمی

طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کدملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می­ کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن­ های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد.

اصلاح گفتار و کلمات در نظرات سایت ایران بهکار

تجهیزات پزشکی ایران بهکار ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، .تجهیزات پزشکی ایران بهکار می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. تجهیزات پزشکی ایران بهکار هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

سخت افزار و سرور سایت ایران بهکار

تجهیزات پزشکی ایران بهکار مانند اکثر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی ‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی تجهیزات پزشکی ایران بهکار و روش‌ های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌ های غیر قانونی جلوگیری می‌کند. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و تجهیزات پزشکی ایران بهکار تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. تجهیزات پزشکی ایران بهکار برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه­ توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ خریدی امن، راحت و خوشایند تجهیزات توانبخشی را به مشتریان خود ارائه نماید.