سلامتی شما

نحوه انتخاب بالابر ویلچر برای منزل

بالابر ویلچر

همه چیز در مورد بالابر ویلچر

 

نصب بالابر ویلچر برای منزل مزایای زیادی برای افراد معلول و سالمندان دارد و دسترسی به مناطق چالش برانگیز مانند پله‌ها را آسان‌تر و ایمن‌تر می‌کند.

بخش مشکل، پیدا کردن آسانسور مناسب برای خانه شما است، زیرا طرح‌های مختلفی برای انتخاب وجود دارد.

 

با مشاورین ما در ارتباط باشید تا راهنمای شما در انتخاب ویلچر ارزان و با کیفیت و همینطور تجهیزات کمکی مانند بالابر ویلچر باشند.

 

هنگام انتخاب بالابر برای خانه خود چه نکاتی را باید در نظر بگیریم:

قبل از خرید در مورد سبک زندگی و تعیین اهداف برای نصب بالابر تحقیق کنید.
به خاطر داشته باشید که همه بالابرها یکسان نیستند.

برخی برای استفاده در فضای باز و برخی دیگر برای عملکرد در داخل خانه طراحی شده‌اند. آنها در ارتفاع‌های مختلف قرار دارند و دارای ویژگی‌های متفاوتی هستند.

مهم است که طراحی را در ارتباط با ساخت راه پله خود در نظر بگیرید. طول سکو نیز بسیار مهم است، زیرا باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا دستگاه حرکتی شما را در خود جای دهد.

با بررسی مکانی که می‌خواهید آسانسور را در آن نصب کنید، شروع کنید. منطقه‌ای که بیشترین چالش را برای دسترسی کاربر ویلچر دارد باید برای بالابر در اولویت قرار گیرد.

یک منطقه صاف و هموار برای نصب تجهیزات، با یک فضای فرود قوی و دیوار که شکافی را نشان نمی‌دهد، در نظر بگیرید.

البته، فضای زیاد کف برای جا دادن آسانسور و ویلچر شما ضروری است. ارتفاع سقف نیز باید مورد توجه قرار گیرد، در غیر این صورت ممکن است آسانسور با سقف کم بیش از حد دست و پا گیر به نظر برسد.

یک قانون کلی خوب این است که از طبقه همکف تا طبقه بالایی را اندازه گیری کنید و به سراغ بالابری بروید که در این فضا قرار می‌گیرد.

هنگام انتخاب بالابر ویلچر، ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است و بسیاری از مدل ها دارای مکانیسم های ایمنی درجه یک برای محافظت در برابر نقص هستند.

 

ایران بهکار تولید و عرضه کننده‌ی انواع مختلف ویلچر ساده، ارتوپدی، برقی، همراه، برانکاردی، سی پی و غیره با کیفیت بالا است. ویلچر ایرانی ایران بهکار علاوه بر دارا بودن کیفیت بالا، مقرون بصرفه نیز هست. بدیهی است که خرید ویلچر ارزان و با کیفیت، بزرگترین دغدغه برای کاربران ایرانی است. شرکت ایران بهکار این دغدغه را مرتفع کرده و آماده مشاوره و ارائه بهترین ویلچر متناسب با نیاز کاربران است.

مهمترین ویژگی‌های ایمنی که باید در نظر گرفته شود شامل موارد زیر است:

• کنترل های کاربر پسند
• یک سیستم ترمز اضطراری
• پلت فرم ضد لغزش با کنترل فشار
• سنسورهای انسداد زیر پن
• آلارم سمعی و بصری
• دارای کلید
• رمپ تاشو اتوماتیک
• عملکرد بی صدا

ظرفیت بارگیری آسانسور را بررسی کنید تا مطمئن شوید که می‌تواند وزن شما را حمل کند. به طور کلی، بالابر ویلچر می‌تواند از 500 تا 750 پوند وزن را تحمل کند. این نیز مهم است زیرا بارگیری بیش از حد باعث می‌شود اجزای مکانیکی سریعتر فرسوده شود.

پس از مقایسه ویژگی‌ها و قیمت‌های مختلف، فهرستی از ترجیحات خود را تهیه کنید و بودجه تقریبی را برای استفاده به عنوان مرجع هنگام خرید تعیین کنید.

 

اگر به دنبال ویلچر ارزان و با کیفیت هستید، به محصولات ما در همین وب سایت سری بزنید. شما همچنین می‌توانید با مشاوران ما در زمینه‌ی انتخاب بهترین ویلچر مطابق با نیازهای خود در تماس باشید.

منبع:
https://www.wheelchairjunkie.com/wheelchair-lift-for-home/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *